AKADEMIA SZKOLEŃ

Akademia Szkoleń Kliniki Zdrowia i Urody to centrum edukacyjne, które oferuje szkolenia indywidualne i grupowe oraz warsztaty szkoleniowe.

Nasze szkolenia skierowane są do osób:  kosmetologów i kosmetyczek, kadry medycznej (kadra pielęgniarska, fizjoterapeuci), fryzjerów oraz osób zainteresowanych daną tematyką bez wykształcenia kierunkowego.

Oferta szkoleniowa to między innymi szkolenia z zakresu zabiegów na twarz i ciało, zapobieganiu zakażeniom w gabinetach beauty, podstaw trychologii, kosmetologii estetycznej, pracy na urządzeniach medycznych i kosmetologicznych.

Nasze kursy szkoleniowe bazują na najwyższej jakości produktach z wykorzystaniem renomowanych urządzeń. Podążając za trendami, ofertę naszych szkoleń stale uzupełniamy o nowości z branży medyczno – kosmetologicznej.

Chcesz rozwinąć swoje umiejętności ,,poszerzyć swoją działalność o nowe usługi ale nie wiesz od czego zacząć? Doskonale trafiłeś/-aś, na naszych kursach poznasz teorię, którą uzupełnisz praktyką dostosowaną do Twoich potrzeb.

Zapraszamy do zapoznani się z ofertą, bliższe informacje pod nr telefonu…

Istnieje możliwość opracowania szkolenia indywidualnego w zależności od Państwa potrzeb.

Pozdrawiamy i do zobaczenia na szkoleniach.

W zakresie szkoleń współpracujemy z www.instytutinspira.pl
Logo instytutinspira.pl

HARMONOGRAM

PROGRAMY SZKOLEŃ

GALERIA