Katarzyna Mazurek - Właścicielka Kliniki

Katarzyna Mazurek

Właścicielka Kliniki Zdrowia i Urody oraz założycielka Fundacji Odzyskaj Zdrowie i Urodę.

Magister pielęgniarstwa o specjalizacji w dziedzinie pielęgniarstwa pediatrycznego, specjalista kosmetologii estetycznej, trener branży beauty, mgr zarządzania, trycholog.

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego na kierunku Pielęgniarstwo i Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu oraz Uniwersytetu Paryż XIII we Francji na kierunku Zarządzanie instytucjami opieki społecznej i zdrowotnej.

Ukończyła liczne kursy w zakresie pielęgniarstwa, kosmetologii i medycyny estetycznej. Członek Polskiego Stowarzyszenia Pielęgniarek Pediatrycznych oraz Polskiego Stowarzyszenia Trychologicznego, a w przeszłości Przewodnicząca Koła Korczaka przy USK we Wrocławiu.

Czynny i bierny uczestnik konferencji i kongresów branżowych.

Medyczne doświadczenie zawodowe zdobywała na Oddziale Intensywnej Terapii oraz Klinice Transplantacji Szpiku, Onkologii i Hematologii Dziecięcej we Wrocławiu. Posiada praktyczne doświadczenie w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi dzięki piastowaniu takich stanowisk jak Kierownik Działu Higieny w USK oraz Pielęgniarka Oddziałowa Kliniki Transplantacji Szpiku Onkologii i Hematologii Dziecięcej, a obecnie właścicielka Kliniki Zdrowia i Urody w Zamościu. 

Od 2011 roku związana z edukacją osób dorosłych w zakresie dziedzin medycznych, kosmetycznych oraz zarządzania jako nauczyciel w szkole policealnej, nauczyciel
akademicki a także szkoleniowiec i wykładowca w ośrodkach kształcenia. 

W Klinice Zdrowia i Urody zajmuje się terapiami leczniczymi w zakresie leczenia trądziku, ran i blizn oraz zabiegami z zakresu medycyny estetycznej i trychologią.

Miłośniczka zabiegów autologicznych oraz opartych na naturalnych produktach.

Pani Kasia podczas zabiegu